Buklet Nedir ?

Buklet nedir ? yüzeyinde bir ilmek deseni bulunan , iplik veya iplik ilmeklerinden yapılan bir kumaş dokuma türüdür. Döngüler, bir hav yüzeyi oluşturmak için birlikte dokunmaktadır Boucle kelimesi, “döngüler” anlamına gelen Fransızca “boucles” kelimesinden türemiştir. Tekstil endüstrisinde genellikle bukle hav veya kesik hav olarak anılmaktadır. Buklet Malzemeleri otellerin kesinlikle vazgeçilmez ürünlerindendir.

Buklet Nedir Sorumuza cevap özet olarak üretimi geleneksel olarak elle yapılan bir işlemdir. İşlem, yün, ipek veya pamuk ipliğinin iplik haline getirilmesiyle başlar. İplik daha sonra istenen şekli oluşturmak için kesilen ve birlikte dikilen bir kumaşa dokunur.

Bu geleneksel işlemin tamamlanması saatler alabilmektedir. Tek seferde yalnızca sınırlı sayıda terlik üretimi yapılmaktadır. Bu nedenle üreticiler, ürün kalitesini korurken ve zamandan tasarruf ederken bu süreci otomatikleştirmenin yollarını arıyor.

Diğer Buklet Seti Modellerimizi İncelemek İçin Tıklayın.

Otellerin sahip olduğu yıldızlarına göre kullanması zorunlu olan Buklet ürünleri var olmaktadır. Bu ürünlerin geneline de Buklet Malzemeleri denilmektedir. En ufak Otellerden En büyük 7 yıldızlı Otellere kadar her Otelin Alması gereken Buklet Malzemelerinin başında

Terlikler , Şampuanlar , Duş Jelleri , Vucüt Kremi ve Sabunlar gelmektedir. Şirketimizin ürünleri dünyanın dört bir yanındaki otellerde kullanılmaktadır.

Diğer Terlik Modellerimizi İncelemek İçin Tıklayın.

İstanbul Buklet Firmamız Buklet ürünleri ve Otel Malzemeleri üreticisi olup , Buklet Malzemeleri, Otel Terliği İmalatı, Sabun Üretimi, Otel Şampuanı Üretimi yapmaktadır. Bunların Yanında 40+ çeşit Buklet Malzemesi Üretimi ve Tedariği Sağlamaktadır. Diğer Ürettiğimiz Buklet Malzemelerine göz atmak için Tıklayınız.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir